Сергіївська селищна рада
Білгород-Дністровського району Одеської області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

​​​​​​​Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центр пробації"

28 Червня, 2022 р., 11:51
   Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. Конституція — це гордість країни, а  день її прийняття вважається великим святом.
21 Червня, 2022 р., 11:15
Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе.
16 Червня, 2022 р., 09:20
          Кожного року згідно рішення Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві  відзначається 14 червня Всесвітній день донора крові.
16 Травня, 2022 р., 11:05
11 травня 2022 року відбулася зустріч між представниками Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, суб’єктів пробації, на яких покладено обов’язок у вигляді дотримуватися встановлених судом вимог щодо вчинення певних дій, які будуть полягати у читанні книжок та партнером соціальної роботи, який являється волонтером уповноваженого органу з питань пробації, з метою реалізації виконання обов’язку покладеного  судом на підоблікових.
21 Квітня, 2022 р., 21:29
Відповідно до Закону України «Про пробацію» передбачено такий інструмент роботи із засудженими як пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням. Метою реалізації пробаційних програм є виправлення суб′єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням та запобігання вчиненню ними повторних  кримінальних правопорушень. 
17 Лютого, 2022 р., 16:45
«В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами: літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, звеличує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Дякуємо вам за вашу мужність, стійкість, витривалість».
16 Лютого, 2022 р., 16:51
Щороку 16 лютогов Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання.14 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний Указ.
10 Лютого, 2022 р., 10:30
Трудові права є одними з найважливіших прав людини. Адже від того, наскільки вони дотримуються, залежить рівень життя не лише працівника, а й членів його родини. У зв’язку з карантином, проблема захисту прав працівників є надзвичайно актуальною.
08 Лютого, 2022 р., 08:30
Ми живемо у століття технічного прогресу, який подарував людству надію на благополучне майбутнє й безсумнівне процвітання за допомогою новітніх технологій і розробок, а також відкрив людям безліч способів самознищення. Ядерна, хімічна, біологічна зброя, викиди промислових відходів у навколишнє середовище - все це ще піддається розумному контролю. Набагато підступніша інша проблема – вживання психоактивних речовин.
01 Лютого, 2022 р., 12:15
У будь-якій державі є дезадаптовані громадяни, які потребують допомоги, підтримки, психологічного та соціального супроводу. До такої категорії громадян належать і засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора