Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Код послуги

Назва адміністративної послуги

Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги

03-01

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у разі її смерті

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

03-02

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (крім громадського формування).

03-03

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

03-04

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

03-05

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)

03-06

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа (крім громадського формування)

03-07

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

03-08

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців

03-09

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця)

03-10

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців

03-11

Державна реєстрація юридичної особи (крім громадського формування)

03-12

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця

03-13

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

03-14

Державна реєстрація фізичної особи - підприємця

03-15

Державна реєстрація припинення  юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)

03-16

Державна реєстрація припинення  юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

03-17

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної  особи (крім громадського формування).

03-18

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

03-19

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних - осіб  та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадських формувань)