Документи дозвільного характеру

Код послуги

Назва адміністративної послуги

Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги

12-01

Рішення про надання пріоритету на розміщення зовнішньої реклами

Закон України « Про регулювання містобудівної діяльності»

12-02

Видача (продовження дії) дозволу на розміщення зовнішньої реклами

12-03

Встановлення (погодження) режиму роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування

12-04

Рішення про відповідність намірів, місця розташування тимчасової споруди містобудівним обмеженням та будівельним нормам і правилам

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», стаття 28

12-05

Видача паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 № 1330/20068.

12-06

Видача ордера ( дозволу) на видалення зелених насаджень

12-07

Про видачу бланку для погодження відповідними службами місця порушення об’єктів  благоустрою в ОТГ

Закон України  «Про благоустрій населених пунктів»

Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

12-08

Про видачу дозволу на порушення об’єктів  благоустрою  в ОТГ

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні,

12-09

Надання дозволу на виготовлення будівельного паспорта забудови земельної ділянки на будівництво, реконструкцію, перепланування житлового будинку та господарських споруд

Закон України  «Про благоустрій населених пунктів»

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

12-10

Про видачу довідки для узаконення самовільної забудови

12-11

Надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

12-12

Надання (внесення змін) містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта будівництва

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються»

12-13

Надання тимчасових погоджень суб’єктам  господарювання, сільгоспвиробникам  та  іншим  господарюючим  суб’єктам   на  розміщення  нестаціонарних    та  транспортних  засобів  для  здійснення виносної (виїзної) торгівлі  та надання  послуг у сфері розваг, під час проведення ярмарок та  святкових, урочистих масових заходів

Закон України «Про адміністративні послуги»;

Закон України «Про

місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

12-14

Рішення про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди