Інформаційно-роз'яснювальна робота

22 Червня, 2022 р., 12:27
  Чесно і дуже короткими фразами відповідайте на питання дитини, навіть на найбільш тривожні. Поясніть, що зараз в Україні війна, але наша армія зупиняє усі сили ворога. Робіть акцент: «Наша армія дуже сильна».
16 Червня, 2022 р., 14:05
Мінна безпека для дітей та підлітків (переглянути)
14 Червня, 2022 р., 12:20
ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
06 Червня, 2022 р., 13:26
      Одним з напрямків діяльності Сергіївської селищної ради  є втілення державної політики щодо охорони дитинства, розробки і здійснення цільових програм соціального захисту та поліпшення становища дітей, захисту їх прав та законних інтересів, підтримки сімей з дітьми.
01 Червня, 2022 р., 09:39
Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.
01 Червня, 2022 р., 08:00
Сьогодні, 1 червня, в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.
03 Лютого, 2022 р., 12:29
Патронат над дитиною – професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, з метою подальшого повернення в сім'ю після відновлення її  здорового функціонування.
11 Січня, 2022 р., 09:48
Служба у справах дітей повідомляє про те, що сім'ям, які виховують дітей віком від 0 до 3,5 років з порушеннями розвитку, встановленим діагнозом (підозра на розлад аутичного сектору, синдром Дауна, моторні порушення, поведінкові порушення, розлади мовного розвитку та ін.) або ризиком виникнення порушень (передчасні пологи, рання вагітність, тяжке матеріальне становище, багатодітні сім'ї та ін.) надаються послуги раннього втручання.