Інформаційно-роз'яснювальна робота

24 Квітня, 2023 р., 13:24
Усім охочим долучитися до лав патронатних вихователів та отримати консультацію просимо звернутися до служби у справах дітей Сергіївської селищної ради за адресою: вул. Гагаріна, 3 смт Сергіївка
30 Березня, 2023 р., 11:08
Війна – це стрес не тільки для дорослих, які все розуміють, але й для дітей. Відчуття небезпеки, тривоги, переривання звичайних рутин, постійні зміни – усе це може злякати дитину, викликати нерозуміння та комфорт. Основне, що потрібно пам’ятати – якщо батьки поруч і здорові, вони можуть надати дитині психологічну підтримку, використовуючи наведені нижче поради:
24 Березня, 2023 р., 11:09
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
09 Лютого, 2023 р., 08:58
На порталі Дія доступні одразу п'ять нових послуг, які спрощують і пришвидшують процес усиновлення дитини. До цього українці вже могли подати заяву про отримання консультації з усиновлення дитини та зареєструватися усиновлювачем онлайн.
06 Лютого, 2023 р., 11:41
Історії більшості діток, які з тих чи інших причин опинилися в складних життєвих обставинах, розпочинаються, на жаль, майже однаково – болісно та похмуро: перебування в притулку, відірваність від родини, поневіряння інтернатами…
19 Грудня, 2022 р., 11:15
Безкоштовне забезпечення необхідним медичним обладнанням (засоби пересування, протезно-ортопедичні вироби тощо) та реабілітаційними заходами згідно ІПР; Соціальні послуги (денний догляд, догляд вдома, супровід під час інклюзивного навчання); Безкоштовне отримання медикаментів за рецептом лікаря у разі амбулаторного лікуваня; Безкоштовне санаторно-курортне лікування; Пенсія, що надається державою, — грошова допомога, призначена для придбання необхідних медикаментів та різноманітних засобів догляду за хворою дитиною; Право безкоштовного проїзду в міському транспорті (крім таксі); Пільговий проїзд у залізничному, повітряному та річковому транспорті. Ряд додаткових можливостей для матері або батька дитини з інвалідністю:
22 Листопада, 2022 р., 08:12
З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, в Україні проводиться заходи інформаційної кампанії «ДІТИ ВІЙНИ».
21 Листопада, 2022 р., 15:46
Програма підтримки українських дітей до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків, пропонується Фондом імені блаженного священномученика Климентія Шептицького.
21 Листопада, 2022 р., 15:44
З метою отримання роз’яснень стосовно можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, легалізації свідоцтва про народження дитини, отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни, щодо отримання гуманітарної допомоги тощо оприлюднюємо Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини