Інформаційно-роз'яснювальна робота

22 Листопада, 2022 р., 08:12
З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, в Україні проводиться заходи інформаційної кампанії «ДІТИ ВІЙНИ».
21 Листопада, 2022 р., 15:46
Програма підтримки українських дітей до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків, пропонується Фондом імені блаженного священномученика Климентія Шептицького.
21 Листопада, 2022 р., 15:44
З метою отримання роз’яснень стосовно можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, легалізації свідоцтва про народження дитини, отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни, щодо отримання гуманітарної допомоги тощо оприлюднюємо Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
04 Серпня, 2022 р., 14:29
 З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму пропонуємо переглянути соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей», які створено дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна»:
22 Червня, 2022 р., 12:27
  Чесно і дуже короткими фразами відповідайте на питання дитини, навіть на найбільш тривожні. Поясніть, що зараз в Україні війна, але наша армія зупиняє усі сили ворога. Робіть акцент: «Наша армія дуже сильна».
16 Червня, 2022 р., 14:05
Мінна безпека для дітей та підлітків (переглянути)
14 Червня, 2022 р., 12:20
ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
06 Червня, 2022 р., 13:26
      Одним з напрямків діяльності Сергіївської селищної ради  є втілення державної політики щодо охорони дитинства, розробки і здійснення цільових програм соціального захисту та поліпшення становища дітей, захисту їх прав та законних інтересів, підтримки сімей з дітьми.
01 Червня, 2022 р., 09:39
Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.