Інформаційно-роз'яснювальна робота

Відеоролик "Ми проти насильства", мето якого - привернення уваги на підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь яких його проявах.

Форми та прояви домашнього насильства

Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству визначає чотири форми насильства: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне

25 Листопада, 2022 р., 11:58
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
23 Листопада, 2022 р., 10:25
Алгоритм дій у випадку сексуального насильства, пов’язаного з війною, контакти відповідних служб, де можна зафіксувати та повідомити про злочин, корисні ресурси – як то правова або психотерапевтична допомога, а також поради зі спілкування з постраждалими (ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ).
16 Червня, 2022 р., 14:02
В Україні  розпочала роботу онлайн-платформа з надання спеціалізованої психотерапевтичної підтримки особам, які зазнали насильства, в тому числі сексуального насильства, пов’язаного з війною.