Сергіївська селищна рада
Білгород-Дністровського району Одеської області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Комісія з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Рішення виконавчого комітету

Сергіївської селищної ради

від  28.09.2021 року   № 259

 

СКЛАД

комісії з питань наповнення бюджету,

забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

 

Голова комісії – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Заступник голови комісії - начальник відділу економіки, інвестицій та місцевого розвитку селищної ради

Члени комісії:

начальник відділу фінансів селищної ради;

депутат Сергіївської селищної ради постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, інвестиційної політики, міжнародних відносин, інформаційних технологій, культури, освіти, сім’ї та спорту;

начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та залучення інвестицій;

начальник сектору контролю з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та праці;

директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості;

представник Білгород-Дністровського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області (за згодою);

представник Головного управління Держпраці в Одеській області;

представник Головного управління ДПС в Одеській області;

представник управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

    

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням виконавчого комітету

Сергіївської селищної ради

від 17.06.2021 № 183   

 

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

 

 1. Комісія з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів (далі – комісія) є консультативно-дорадчим органом, утвореним виконавчим комітетом Сергіївської селищної ради, для здійснення своїх повноважень з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та зборів.
 2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, Указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.
 3. Основними завданнями комісії є:
  1. )Сприяння діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування з питань, пов'язаних зі своєчасним надходженням до бюджету, додержанням суб'єктами господарювання законодавства в частині своєчасності і повноти сплати податків та зборів до бюджету.
  2. )Підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань своєчасності сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, цільового і ефективного використання бюджетних коштів, погашення податкового боргу.
 4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:
  1. )Проводить аналіз стану виконання заходів щодо наповнення дохідної частини бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів до бюджету, готує пропозиції щодо можливих резервів збільшення їх доходної частини та ефективного використання бюджетних коштів.
  2. )Розробляє заходи, спрямовані на забезпечення своєчасної і в повному обсязі сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).
  3. )Здійснює координацію роботи із забезпечення своєчасності сплати податків і зборів юридичних та фізичних осіб, інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.
  4. )Забезпечує періодичне висвітлення у засобах масової інформації стану справ з забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості до бюджету.
 5. Комісія має право:
  1. )Заслуховувати на своїх засіданнях представників суб’єктів господарювання для розгляду питань своєчасності і повноти сплати податків, інших обов’язкових платежів, погашення податкового боргу.
  2. )Одержувати в установленому порядку від управлінь, відділів, інших структурних підрозділів виконавчого комітету Сергіївської селищної  ради, підприємств, установ і організацій, суб’єктів господарювання інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.
  3. )Звертатися до контролюючих органів з ініціативою проведення перевірок суб’єктів господарювання з питань сплати податків і зборів.
  4. )Залучати до участі у своїй роботі представників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів виконавчого комітету Сергіївської селищної ради та державних контролюючих органів за погодженням з їх керівниками.
 6. Комісія під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з управліннями, відділами, іншими структурними підрозділами виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, суб’єктами господарювання, державними контролюючими органами.
 7. Склад комісії, зміни до нього та Положення про комісію затверджуються рішенням виконавчого комітету Сергіївської селищної ради.
 8. Формою роботи комісії є засідання, які проводяться за рішенням голови комісії, але не рідше одного разу на квартал.

Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні більше половини її членів.

Засідання комісії веде голова комісії, а у разі його відсутності – заступник голови комісії або посадова особа, яка забезпечує здійснення повноважень відсутньої особи.

Організаційне забезпечення роботи комісії (складання порядку денного, проекту протокольного рішення) здійснює секретар комісії. Підготовка та подання матеріалів для розгляду питань на засіданнях комісії покладається на управління, відділи, інші структурні підрозділи виконавчого комітету Сергіївської селищної  ради, представники яких є членами комісії.

 1. На засіданнях комісії приймаються рішення, розробляються пропозиції та рекомендації з питань, що належать до компетенції комісії.

Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосували більш ніж половина присутніх на засіданні членів комісії.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні і надсилається членам комісії.

Член комісії, який не підтримує прийняті рішення, пропозиції та рекомендації, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання комісії.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь