Про нові тарифи на водопостачання та водовідведення в смт. Сергіївка

Дата: 01.07.2021 14:06

Фото без описуНа засіданні виконавчого комітету Сергіївської селищної ради 30 червня 2021 року прийнято рішення № 186 «Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення в смт. Сергіївка».

За цим рішенням збільшується тариф на послуги, які надаються КП «ЖКГ смт Сергіївка»  з  водопостачання та водовідведення в смт. Сергіївка, як для мешканців, так і для юридичних осіб.

При визначенні тарифу було враховано, що собівартість на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення складають на рівні 49,31 грн. з ПДВ. Після тривалої процедури консультацій з депутатським корпусом щодо запровадження нового тарифу,  було прийняте рішення щодо прийняття на місцевий бюджет частини витрат населення за сплату названих комунальних послуг – різницю між економічно обґрунтованими витратами та встановленим тарифом постачання даних послуг відшкодовує місцевий бюджет Сергіївської селищної ради згідно Закону України «Про ціни і ціноутворення».

Але ця компенсація по тарифам на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення надається тільки особам, які мають тільки одну квартиру та реєстрацію в смт. Сергіївка.

Так, для в смт. Сергіївка для населення, які встановили  пристрої  обліку водопостачання тарифи на послуги в межах споживання води до 3, 6 м3 в місяць на 1 особу будуть складати :

а) за  централізоване водопостачання – 15 грн.

б) за централізоване водовідведення –  12 грн.

При перевищенні  споживання води понад 3, 6 м3 в місяць на 1 особу тариф:

а) за  централізоване водопостачання – 26, 94  грн.

б) за централізоване водовідведення –  22, 37 грн.

Якщо у мешканця смт Сергіївка не встановлений без пристрій обліку централізоване водопостачання тариф по нормі 150л на добу:

- централізоване  водопостачання 150л/д × 30,5дн/міс = 4,575м³ × 123,25грн = 141,92 грн на 1 особу в місяць.

- централізоване  водовідведення 150л/д × 30,5дн/міс = 4,575м³ × 22,37 грн = 102,34 грн на 1 особу в місяць.

З інформацію про тарифи для інших споживачів (юридичних осіб) можливо дізнатись за наступним посиланням  Рішення виконкому    від 30.06.2021 № 186

Рішення виконавчого комітету щодо нових тарифів набуває чинності з дня оприлюднення в газеті «Слово Приднестровья».