На 14 липня заплановано проведення чергове засідання виконкому

Дата: 13.07.2021 09:49

14 липня 2021 року о 10 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної  ради  заплановано проведення засідання виконавчого комітету Сергіївської селищної ради.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

1. Про затвердження протоколу №1 від 12.07.2021 року засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, визначення осіб, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.
  2. Про  зняття громадян з квартирного обліку.
  3. Про виплату призначеної компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
  4. Про попередній розгляд проекту програми щодо відшкодування різниці в тарифах та собівартості комунальних послуг з водопостачання та водрвідведення.