Пам’ятка для батьків про безпеку дітей в соцмережах

Дата: 23.07.2021 12:31

Говоріть із дітьми про приватність. Розповідайте, яку інформацію про себе краще не публікувати (документи, дані кредитних карток, місцезнаходження).

• Налаштуйте приватний доступ до профілів, щоб контролювати, хто може бачити публікації дітей, хто може коментувати дописи тощо.
  • Облаштуйте безпечне середовище для дітей із використанням технологій (перевірте, чи встановлені на комп'ютерах в школі та вдома антивірусні програми та чи оновлене ліцензійне програмне забезпечення).
  • Встановлюйте складні паролі на телефони й комп’ютери та переконайтеся, що вони є на пристроях у дітей. І не забувайте про двофакторну аутентифікацію.
  • Якщо дитина має онлайн-друга та хоче зустрітися із ним/нею вживу, то не дозволяйте йти на таку зустріч самостійно, люди не завжди можуть виявитися в реальному житті тими, ким видають себе в соціальних мережах.
  • Говоріть із дітьми про їхню онлайн-активність. Цікавтеся тим, що вони роблять у інтернеті, із яких джерел отримують новини тощо.
  • Важливо, щоб у дітей не виникало відчуття, що батьки їм не довіряють.
  • Якщо діти користуються соціальними мережами, то потрібно знати, що їм має бути щонайменше 13 років для цього.
  • Не забувайте про функцію батьківського контролю. За допомогою неї ви можете фільтрувати контент і профілі, за якими слідкують діти.

Сергіївської селищної ради