Проведено сесію селищної ради

Дата: 04.08.2021 14:21

Сьогодні відбулось позачергове пленарне засідання Сергіївської селищної ради -  п’ятнадцята сесія селищної ради, в роботі якої прийняли участь 20 депутатів. На сесії головував селищний голова Анатолій Чередниченко.

В ході роботи депутати розглянули 33 питання затвердженого порядку денного, зокрема: щодо реорганізації закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Росинка» в с. Приморське  шляхом приєднання до Приморської гімназії  з дошкільним відділенням та початковою школою Сергіївської селищної ради;  про зміну типу та назви закладів освіти, затвердження Статутів закладів загальної   середньої освіти у  новій редакції; затверджено  Положення про порядок  оплати та надання пільг   за навчання в комунальній установі «Сергіївська музична школа» та вартість харчування дітей   в закладах освіти на 2021-2022 навчальний рік, Програму відшкодування різниці вартості тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, затверджено Статут Сергіївської територіальної громади, а також розглянуто земельні та інші питання порядку денного.

З текстами прийнятих радою рішень можливо ознайомитись після їх оформлення та підписання селищним головою на сайті у розділі «Офіційні документи».