До відома інститутів громадянського суспільства соціального спрямування Сергіївської громади (громадських організацій, благодійних фондів, тощо)

Дата: 16.08.2021 11:52

Фото без описуРозпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 03 серпня 2021 року № 812/од-2021 оголошено конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для реалізації яких у 2021 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Мета конкурсу програм (проєктів, заходів) – є розвиток партнерства з інститутами громадського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення області, надання соціальних послуг відповідно до визначених пріоритетних напрямків.

Пріоритетні напрями, за якими можуть розроблятися програми (проєкти, заходи), що подаються для участі в конкурсі:

• Запобігання та протидія домашньому насильству, формування нульової толерантності до насильства за ознакою статі, надання послуг постраждалим від домашнього насильства шляхом створення кризових центрів, кімнат, притулків;
  • Сприяння у формуванні політики рівних можливостей жінок і чоловіків у територіальних громадах;
  • Сприяння у соціальному супроводі та юридичній допомозі ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих);
  • Сприяння у соціально-психологічній підтримці сімей з дітьми та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема малозабезпечених, багатодітних, молодих сімей, захисті їхніх прав; 3.5. Сприяння у соціальній підтримці та правовій допомозі особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
  • Сприяння у соціально-психологічній реабілітації та адаптації внутрішньо переміщених осіб та членів їхніх сімей;
  • Сприяння у соціальній адаптації, інтеграції та реінтеграції бездомних та осіб, що відбули покарання;
  • Надання соціальних послуг соціально незахищеним верствам населення.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів обласного бюджету однієї програми (проєкту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 100,0 тис. грн.

За рахунок коштів обласного бюджету може бути профінансовано не більше як 85 відсотків від обсягу фінансування програми (проєкту, заходу). Решта у розмірі не менш ніж 15 відсотків необхідного обсягу фінансування програми (проєкту, заходу) мають бути забезпечені інститутами громадянського суспільства соціального спрямування як матеріальні чи нематеріальні ресурси, у тому числі як разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Строки подання конкурсних пропозицій: з 05 серпня 2021 року до 03 вересня 2021 року включно.

Більш детально про конкурс, в т.ч. про вимоги до конкурсної пропозиції за цим посиланням: