Вітання до Дня Знань!

Дата: 30.08.2021 16:00

До Дня Знань діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали подарунки до нового навчального року - шкільний та спортивний одяг.

Сергіївський селищний голова Анатолій Чередниченко та начальник служби у справах дітей Наталя Заєвлошина привітали дітей та їх батьків, опікунів, піклувальників з наступаючим святом.

Така зустріч та привітання пройшли в рамках реалізації Програми "Забезпечення прав дітей Сергіївської територіальної громади на 2021-2022 роки".

Ця програма передбачає матеріальну допомогу дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Всього подарунки від селищного голови, на придбання яких з селищного бюджету виділено 13 950, 00 грн., перед новим навчальним роком отримали 12 дітей.