Про результати роботи з надання адміністративних послуг за 8 місяців

Дата: 08.09.2021 14:40

Нещодавно, 6 вересня 2021 року, в Україні працівники ЦНАП відзначили «День адміністратора центрів надання адміністративних послуг». Дев’ять років минуло з дня прийняття Верховною Радою Закону України «Про адміністративні послуги».

В Сергіївській громаді «Центр надання адміністративних послуг» утворено згідно рішення Сергіївської селищної ради № 41 від 28.12.2021року  тільки після об’єднання Сергіївської селищної та Миколаївської і Приморської сільських рад – з 01 січня 2021 року.

Які результати роботи новоутвореного підрозділу Сергіївської селищної ради – відділу «ЦНАП» всього за 8 місяців роботи в інформаційному матеріалі за цим посиланням: «ІНФОРМАЦІЯ про діяльність ЦНАП селищної ради».