РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРЕДСТАВЛЕНО НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 15.09.2021 10:11

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький 14 вересня 2021 року провів селекторну робочу нараду в режимі онлайн з головами райдержадміністрацій, районних рад, територіальних громад та міст обласного значення.

Основне питання, що було розглянуто та обговорено у ході наради – аналіз результатів проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів територіальних громад Одеської області за ІІ-й квартал 2021 року.

Більщ детально про результати проведеного моніторингу оприлюднено на сайті Одеської Одеської облдержадміністрації, з яким можна ознайомитись за цим посиланням «РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»