Вибір майбутньої професії

Дата: 27.09.2021 08:41

Вибір майбутньої професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим. 24 вересня 2021 року старшим інспектором Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області  Оленою Кузнецовою, було організовано зустріч неповнолітнього суб’єкта пробації, з провідним фахівцем  з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентиною Касаткіною.

В ході індивідуальної консультації із застосуванням профдіагностичного обстеження, підліток мав можливість пройти тести із професійної орієнтації онлайн платформи «Моя кар’єра». Дана платформа базується на визначенні індивідуальних інтересів, а також вмінь та схильностей особи. Мета даної зустрічі була спрямована на правильний вибір професії, що зумовлює в майбутньому моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції.