Привітання з Всеукраїнським Днем бібліотек

Дата: 01.10.2021 14:31

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.

Колектив Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  привітав працівників Білгород-Дністровської центральної міської  бібліотеки ім.. М. Горького з професійним святом.

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередку, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Творчого піднесення, натхнення і удачі у всіх починаннях! Здоров’я, змін в кращу сторону і бажання бути краще. Нехай всі ваші будні стануть продуктивними і вдалими. Бажаємо Вам усіх благ!