БУДУЙ КАР’ЄРУ РАЗОМ ІЗ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 04.10.2021 12:36

Фото без описуДо декади профорієнтації "Будуй кар'єру разом із службою зайнятості" спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровсього міськрайонного центру зайнятості провели ряд заходів для безробітних та учнівської молоді, серед яких були профінформаційні заходи, профконсультаційні, профвідбір, тренінги та інтерактивний захід.

З особами, які мають статус «безробітний» розвивали комунікативні навички, обговорювали сучасні джерела пошуку роботи, розширювали свої знання щодо ризику нелегальної трудової міграції.

З учнями вивчали регіональний ринок актуальних вакансій, знайомилися з місцевими вищими навчальними закладами, проходили психологічне тестування, брали участь в майстер-класах та пробували себе в різних професіях.

Служба зайнятості й надалі сприятиме населенню в успішному, комфортному працевлаштуванні та побудові кар’єри, а також допомагатиме визначитися з основним бажанням – «Ким я хочу бути»