Свято Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 08:00

14 жовтня в Україні відзначають Покрови Пресвятої Богороди, День захисників та захисниць України, та День Українського козацтва. Ці Свята дуже тісно пов’язані між собою. Богородиця завжди була символом українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів було святковим днем захисників Вітчизни, тому Президент України своїм Указом з 2015 року встановив 14 жовтня – державне свято День захисника України, а з цього року Верховна Рада України перейменувала свято на "День захисників та захисниць України".

Прийміть щирі вітання із Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!  Нехай Покров Пресвятої Богородиці завжди захищає кожну родину та всю Україну!