Профорієнтація учасників АТО

Дата: 04.11.2021 10:29

З метою надання всебічної допомоги в сприянні працевлаштуванню учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості надається повний комплексу соціальних послуг, зокрема, профорієнтаційних.

28 жовтня 2021 року демобілізований учасник АТО Андрій Росновський звернувся до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості за направленням органів соціального захисту населення для проходження психологічного тестування, щоб в подальшому навчатись за професією «водій автотранспортних засобів».

Пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за кошти державного бюджету можна у професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ, курсах водіїв тощо з терміном навчання до 12 місяців.