Пошук роботи – це робота

Дата: 09.11.2021 12:51

Пошук роботи – це робота. Одне з основних правил, які варто пам’ятати розпочинаючи пошуки саме “своєї” роботи.

З метою інформування клієнтів пробації про можливості та послуги державної служби зайнятості 9 листопада 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Бєлікчі провела консультування підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації.

Під час зустрічі фахівець поінформувала клієнтів пробації про соціальні послуги, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості,основні правила складання резюме та принципи його написання, надала рекомендації щодо проходження співбесіди.

Також учасники передивилися презентацію складання та розміщення резюме на сайтах work.ua та robota.ua, розглянули опції вище зазначених сайтів, зокрема: можливість відправити резюме і супровідний лист безпосередньо на певну вакансію, яка зацікавила потенційного працівника; розсилка актуальних вакансій за потрібним запитом, у тому числі на підставі розміщеного резюме.

По завершенню заходу, всі присутні отримали відповіді на свої запитання та впевнились, що вони не залишаться без підтримки служби зайнятості.