ПРОГРАМА МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ БУДЕ ЗБІЛЬШЕНА – ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОЛЕКСІЙ ЯРЕМЕНКО

Дата: 26.11.2021 09:26

В Одеській облдержадміністрації відбулась робоча нарада за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Олексія Яременка, на якій обговорено спроможну мережу закладів охорони здоров’я Одеського регіону у 2022 році. Учасники нараді торкнулись не лише питання перспективної мережі в Одеській області, а також обговорили й пакети Національної служби здоров’я на 2022-й рік.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я України Олексія Яременка, загалом програма медичних гарантій буде збільшена на 34 млрд грн – це перше таке значне збільшення видатків на програму медичних гарантій до 157,5 млрд грн.

Більш детальну інформацію про проведену нараду можна отримати на сайті Одеської обласної державної адміністрації