Шановні мешканці Сергіївської територіальної громади! Долучайтеся до благодійних ініціатив

Дата: 06.12.2021 18:00

Новорічна ніч — час надії і здійснення мрій, Різдво — свято щирості і любові. Ці свята, щороку чарівні, приносять у кожен дім світло, радість і сподівання на краще. У святкові дні турботою і любов'ю можна зігріти серця не тільки рідних і близьких, а й усіх, хто цього потребує.

Напередодні Дня Святого Миколая, різдвяних та новорічних свят  служба у справах дітей Сергіївської селищної ради пропонує долучитися всіх небайдужих мешканців громади до благодійної акції «Творити дива може кожен!».

Діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти-сироти та іти, позбавлені батьківського піклування, чекають на диво та будуть раді отримати несподівані подарунки до свят.

Долучайтеся до благодійних ініціатив, станьте для тих, кому потрібна особлива увага, доброю феєю, чарівником, помічником святого Миколая, таємним Дідом Морозом!

Творити дива може кожен!

За додатковою інформацією можете звертатися до служби у справах дітей Сергіївської селищної ради (вул. Гагаріна, 3, смт Сергіївка, телефон для довідок 096-4298954).