До 20.01.2022 року в селищній раді призупинено видачу Витягу з Державного земельного кадастру

Дата: 21.12.2021 10:48

Фото без описуУ зв’язку з перебуванням у відпустці адміністратора ЦНАП Сергіївської селищної ради, відповідального за доступ до відомчої системи Держгеокадастру, тимчасово, до 20 січня 2022 року, у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області призупинено видачу Витягу з Державного земельного кадастру, який є підтвердженням наявності у земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження,обтяження, нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.

Для оформлення Витягу з Державного земельного кадастру, можна звернутись до найближчого суб’єкту надання вказаної послуги - до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шабівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської області (с. Шабо, вул Центральна, 63).