Привітання дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, до Нового року та Різдва Христового!

Дата: 23.12.2021 12:51

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона  для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення.

Саме напередодні Нового Року та Різдва Христового, за сприянням Сергіївського селищного голови Анатолія Григоровича Чередниченко службою у справах дітей вручено  солодкі новорічні подарунки з іграшками дітям,.

Шановні діти! Бажаємо, щоб у Вас було більше позитивних емоцій, радісних несподіванок, приємних сюрпризів. Нехай здійсняться найзаповітніші бажання та в  усіх справах вас супроводжує удача! Залишайте всі негаразди у минулому, повірте у новорічні дива і вони обов'язково здійсняться! Благополуччя та радості у майбутньому році!

Нехай 2022 рік буде яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, гарним, як прикрашена новорічна ялинка,  веселим, як сам Новий Рік!

Сергіївської селищної ради