Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області

Дата: 04.01.2022 08:00

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури ,молоді та спорту  Сергіївської селищної ради  відповідно до наказу від 20.12.2021 р. № 183-ОС  «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сергіївської селищної ради Білгород- Дністровського району, Одеської області», що знаходиться за адресою: 67780, Одеська  область, Білгород- Дністровський  район, смт Сергіївка, вул. Гаріна, 3.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Білгород- Дністровського району Одеської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі до відділу освіти, культури,молоді та спорту  Сергіївської селищної ради за адресою: вул. Гагаріна 2, смт Сергіївка, Білгород -Дністровського р-ну, Одеської обл., 67780 подаються такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-   документ, який підтверджує знання державної мови;

-  копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-  інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів – з   04.01.2021 р. до  20.01.2022 р.

Документи про участь у конкурсі приймаються у відділі освіти,культури, молоді та спорту Сергіївської селищної ради.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Сергіївської селищної  ради  Білгород -Дністровського району Одеської області  за адресою: вул. Гагаріна  2, смт Сергіївка, Білгород -Дністровський р-н., Одеська обл., 67780 – 24.01. 2022  о  10.00 год.