«Болить і досі нам Афганістан»

Дата: 17.02.2022 16:45

Фото без опису«В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами: літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, звеличує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Дякуємо вам за вашу мужність, стійкість, витривалість».

З нагоди 33 річниці з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівники Білгород –Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області прийняли  участь в  мітингу-реквіємі та поминальній панахиді за загиблими воїнами-інтернаціоналістами у міському ритуалі пам‘яті «Болить і досі нам Афганістан».

Покладанням квітів та хвилиною мовчання разом із ветеранами  Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану віддали данину пам’яті тим, хто поклав своє життя, але залишився  вірним  військовому обов’язку.