Новини центру зайнятості

29 Серпня, 2022 р., 09:11
 Впродовж січня - липня 2022 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 2268 безробітних, що на 828 безробітних менше ніж у січні - липні 2021 року. Серед загальної чисельності безробітних –70,6% (1603) складали жінки,  24,2 % (549) - молодь до 35 років, 56,4% (1280) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 180 осіб з числа вивільнених громадян (звільнені у зв’язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій). Найбільша частка безробітних спостерігалася серед людей з вищою освітою -44,4%, загальну середню освіту мали 34,5% безробітних, професійно-технічну освіту - 21,1 %.
23 Серпня, 2022 р., 08:36
У цей нелегкий час більшість людей вимушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Потрапляючи у нові умови перебування громадянам потрібно адаптуватися в новому соціальному просторі. Адже вони змінюють не лише місце проживання, а й звичне коло спілкування та сферу діяльності.
02 Серпня, 2022 р., 16:15
Уряд запускає грантову програму для отримання ІT- освіти
29 Липня, 2022 р., 09:01
Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення  за напрямком: «Держпрограма Е-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.
27 Липня, 2022 р., 11:03
Напевно кожен в житті зіткався з професійною кризою та втратою роботи. Зараз це питання як ніколи актуальне. Що робити, з чого починати, чи потрібно звертатися за допомогою до служби зайнятості? На всі ці питання клієнтка Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Наталія відповіла наступне: