Реєстрація нерухомості

Код послуги

Назва адміністративної послуги

Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги

02-01

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

02-02

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  або про осіб, які отримали відомості про зареєстровані права на нерухоме майно, що їм належить, та обтяження таких прав.

02-03

Державна реєстрація обтяження права на нерухоме майно.

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

02-04

Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

02-05

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127

02-06

Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із зміною відомостей про нерухоме майно, право власності та суб'єкта цього права, інші речові права та суб'єкта цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб'єкта цих прав, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, які не пов'язані з проведенням державної реєстрації прав.

02-07

Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно ( у зв’язку з допущенням технічної помилки)

02-08

Скасування запису державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень