Чередниченко Анатолій Григорович

народився 17 вересня 1956 року в с. Випасне, Білгород-Дністровського району, Одеської області, УРСР.

Громадянин України.

Освіта вища: З 1978 року по 1983 рік навчався в Одеському інженерно-будівельному інституті, спеціальність: промислове та цивільне будівництво, кваліфікація – інженер-будівельник.

Трудова діяльність: З 1983 року по 1984 рік – майстер Сергіївського БМУ-1, з 1984 року по 1987 рік – виконроб Сергіївського дитячого санаторію смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області. З 1987 року по 1989 рік – директор комунального підприємства Сергіївського об’єднання санаторно-курортних закладів, 1989-1991р.р. – директор МП «Дністр» м. Білгород-Дністровський, Одеської області, з 1991 року по 1999 рік – заступник директора, директор заводу «Орбіта» м. Білгород-Дністровський, Одеської області, з 1999 року по 2009 рік – генеральний директор ТОВ «Істок» м. Білгород-Дністровський, Одеської області. З 2014 року по 2017 рік – голова АРК «Придунайська нива» с. Кислиці, Ізмаїльського району Одеської області. З 2019 року по 28 жовтня 2020 року - директор ТОВ «Орізонт Тур» смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Громадська робота: Депутат Одеської обласної ради VIІ скликання. Безпартійний . Одружений.

25 жовтня 2020 року обраний Сергіївським селищним головою.

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗА 2021 РІК