04 Січня, 2022 р., 08:00
Відділ освіти, культури ,молоді та спорту  Сергіївської селищної ради  відповідно до наказу від 20.12.2021 р. № 183-ОС  «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сергіївської селищної ради Білгород- Дністровського району, Одеської області», що знаходиться за адресою: 67780, Одеська  область, Білгород- Дністровський  район, смт Сергіївка, вул. Гаріна, 3.
26 Жовтня, 2021 р., 21:04
Відділ освіти, культури, молоді та спорту  Сергіївської селищної ради  відповідно до наказу від 19.10.2021 р. № 137-ос «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою, Білгород -Дністровського району Одеської області», що знаходиться за адресою: 67792, Одеська  область, Білгород- Дністровський  район, смт Сергіївка, вул. Шкільна, 3.
09 Серпня, 2021 р., 16:35
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу організаційної роботи та діловодства.
29 Липня, 2021 р., 14:21
Сергіївська селищна рада  Білгород - Дністровського району Одеської області оголошує  конкурсний відбір на заміщення вакантних посад: