Відстеження результативності

ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Сергіївської селищної ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна  Сергіївської селищної ради, методики розрахунку орендної плати та порядку розподілу»

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта  - Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку на території Сергіївської селищної ради, які затверджено у новій редакції за Рішенням Сергіївської селищної ради від 27.08.2021 № 442.

Звіт про відстеження результативності регуляторних актів- рішень Сергіївської селищної ради з місцевих податків та зборів, а саме:

- "Про затвердження положення про збір за місця паркування транспортних засобів на території Сергіївської селищної громади"  № 327 від 14.07.2021р.

- "Про затвердження положення про податок на майно, в частині плати за землю, на території Сергіївської селищної громади "  № 328 від 14.07.2021р.

- "Про затвердження положення про туристичний збір , на території Сергіївської селищної громади» № 329 від 14.07.2021р.

- "Про затвердження положення про податок на майно, в частині транспортного податку, на території Сергіївської селищної громади "№ 330 від 14.07.2021р.

Звіт про відстеження результативності регуляторних актів щодо місцевих податків та зборів у 2022 році

Звіт про відстеження результативності регуляторних актів щодо місцевих податків та зборів у 2023 році