2023 рік

12 Грудня, 2023 р., 12:11
Про прийняття комп’ютерної (офісної) техніки в рамках проекту міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у власність Сергіївської селищної ради (ЦНАП) Про зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сергіївської селищної ради (ЦНАП) Про затвердження доповнень до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури Сергіївської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки Про внесення  доповнень до  «Комплексної цільової програми ліквідації наслідків спричинених збройною агресією Російської Федерації на території Сергіївської територіальної громади на 2022-2023 роки»  «Про внесення змін та доповнень до Програми Підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2023-2025 роки» Про затвердження Програми утримання кладовища в межах Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади на                 2024- 2026 роки. Про затвердження цільової програми «Розвитку КП «Сергіївська ГРЕС» на 2024 рік» Про затвердження Програми «Здоров'я населення Сергіївської територіальної  громади на 2024-2026 роки» Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Сергіївської територіальної громади на 2024–2026 роки Про внесення змін та доповнень до рішення № 987 від 23.12.2022 р. Комплексної цільової програми фінансової підтримки  КП «Курорт-Сервіс» Сергіївської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області на 2023 рік  Про затвердження змін та доповнень до рішення № 986 від 23.12.2022 р. Комплексної цільової програми Фінансової підтримки Комунального   підприємства «Житлово-комунальне господарство  смт. Сергіївка» на 2023рік» Про затвердження цільової програми «Цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Сергіївської                           ТГ Білгород-Дністровського району Одеської області 2024-2026 роки» Про затвердження Програми розвитку  закладів культури, проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і національних свят в Сергіївській селищній раді Білгород-Дністровського району Одеської області на 2024-2026 роки Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів Про затвердження рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради від 23.11.2023 № 387 «Про передачу Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації прав замовника щодо проєкту будівництва «Нове будівництво споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Шкільна,3» Про затвердження вартості харчування та  організації  харчування дітей в закладах освіти Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області  на 2023-2024 навчальний рік Про умови оплати праці Сергіївського селищного голови на 2024 рік. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 997 від 23.12.2022 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2023 рік». Про бюджет Сергіївської селищної  територіальної громади  на 2024 рік 15576000000 (код бюджету).
30 Листопада, 2023 р., 09:57
Про внесення змін до цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки. Про внесення доповнення до  «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Сергіївської ОТГ Білгород-Дністровського району Одеської області на 2021-2023 роки» Про внесення доповнень до Комплексної цільової програми фінансової підтримки  КП «Курорт-Сервіс» Сергіївської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області на 2023 рік  Про затвердження доповнень до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури Сергіївської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки Про внесення  доповнень до  «Комплексної цільової програми ліквідації наслідків спричинених збройною агресією Російської Федерації на території Сергіївської територіальної громади на 2022-2023 роки». Про надання цільової безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству «ЖКГ смт. Сергіївка». Про внесення змін та доповнень до Програми Підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2023-2025 роки». Про затвердження вартості харчування та  організації  харчування дітей в закладах освіти Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області  на 2023-2024 навчальний рік. Про передачу Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації прав замовника щодо проєкту будівництва «Нове будівництво споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Шкільна Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 997 від 23.12.2022 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2023 рік.