Комісія з питань евакуації

Комісію з питань евакуації населення утворено відповідно до розпорядження селищного голови від 09.07.2021 року № 92 у складі:

Голова комісії – Дукач А.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

Заступник голови комісії – Крамаренко В.П.,  відповідальна особа з питань цивільного захисту селищної ради.

Секретар комісії – Драмарецька Т.Л., секретар селищної ради.

Начальник групи обліку та планування – Ратушна Л.А., головний спеціаліст.

Обліковець – Браткевич Л.М. ,спеціаліст І категорії с. Миколаївка.

Обліковець – Бакуменко С.В., спеціаліст 1 категорії с. Приморське

Представник на ЗПЕ – Візняк Н.С., спеціаліст військово – облікового столу

Представник на ЗПЕ – Хрипта Т.В., спеціаліст 1-ї категорії.

Представник на пункті посадки – Мельник В.А., головний спеціаліст.

Представник на пункті посадки – Полянський О.Д., начальник відділу.

Представник служби оповіщення та зв’язку – Барабаш Н.В., начальник абонентського відділу.

Представник служби охорони громадського порядку – Мережко В.В.

дільничний інспектор ГУ НП України в Одеській області по смт Сергіївка.

Представник служби транспортного забезпечення – начальник автотранспортної ділянки КП «ЖКГ смт Сергіївка» Пушняк О.Г.

Представник інженерної служби – Граф М.В., головний інженер КП «ЖКГ смт Сергіївка».

Представник протипожежної служби – Курінний С.В., начальник ДПРЧ № 45 смт Сергіївка.

Представник служби МТЗ - Фроїмчук І.С., начальник відділу -  головний бухгалтер.

Представник ТОВ «Золота Нива» по розміщенню евакуйованих – Гуров І.В., відповідальна особа з питань цивільного захисту ТОВ «Золота Нива»