Новини Центру надання адміністративних послуг

24 Липня, 2024 р., 11:20
Шукаєте свідоцтво про народження дитини, шукаєте-шукаєте, і от вони, мурахи по шкірі від розуміння, що десь ви його загубили Залишайте черги та бюрократію в минулому, а дублікат замовте на порталі Дія. Як ви любите — все в кілька кліків.
27 Червня, 2024 р., 10:52
Неактуальна адреса, неправильна дата реєстрації в цифровому паспорті або не формується витяг про місце проживання? Треба актуалізувати інформацію в Реєстрі територіальної громади.   Поїздки в установи за місцем проживання й стоси документів у минулому. Бо тепер — це кілька кліків на порталі Дія, запустили сервіс Актуалізації даних у Реєстрі територіальної громади.   Коректна інформація про місце проживання дає можливість користуватися найзручнішими держсервісами в Дії. Також актуальні дані знадобляться й у різних життєвих ситуаціях — оформлення на роботу, дитину в садочок, водійського посвідчення чи вступу до університету.
26 Червня, 2024 р., 10:13
Військовозобов’язані, призовники та резервісти, отримуйте в ЦНАПах електронний військово-обліковий документ, коли уточнюєте персональні дані. Він має таку саму юридичну силу, як і в паперовій формі, за наявності QR-коду.  Сервіс безоплатний, вся процедура триває до 15 хвилин. Документ має термін дії 1 рік з моменту формування. Його можна роздрукувати самостійно за допомогою застосунку Резерв+ або звернутися до адміністратора ЦНАПу чи ТЦК.
13 Червня, 2024 р., 08:37
Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.
31 Травня, 2024 р., 15:13
18 травня 2024 року набув чинності Закон про мобілізацію і запрацював застосунок Резерв+ для реєстрації військовозобов'язаних. З його допомогою можна дистанційно уточнити облікові дані у територіальному центрі комплектування (ТЦК). У Міністерстві оборони створили покрокову інструкцію, як правильно оновити дані через застосунок.
31 Травня, 2024 р., 14:25
Майже 30 років в Україні діє програма житлових субсидій. Завдяки цій програмі  держава надає адресну підтримку тим, хто її потребує.
03 Листопада, 2023 р., 13:11
Наразі для того, щоб дізнатись, чи призначена вам субсидія, особисто відвідувати відділення Пенсійного фонду не обов'язково. Адже існують зручні онлайн-інструменти.
06 Жовтня, 2023 р., 11:47
Шеринг документів – це можливість ділитися електронною копією документів через застосунок ДІЯ для отримання адміністративних послуг та ідентифікації своєї особистості у ЦНАП.
19 Червня, 2023 р., 13:08
У першій частині інтерв'ю міністр соціальної політики Марина Лазебна  пояснила, чи мають право на субсидію власники кількох житлових приміщень, безробітні, іноземці. У продовженні розмови Марина Лазебна розповідає, як розраховується розмір субсидії та чи можна самостійно дізнатись про її призначення й що робити, коли вимагають повернути вже виплачені гроші.