Новини для ВПО

23 Квітня, 2024 р., 08:36
Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – одне з важливих питань у роботі служби зайнятості. Фахівці всебічно допомагають у пошуку роботи, підборі постійної або тимчасової роботи, організації професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.
10 Квітня, 2024 р., 10:04
Постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2024 No 331 „Деякі питання провадження діяльності з усиновлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального захисту дітей, залишених без батьківського піклування”, внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 No 332 (далі – Порядок No 332).
10 Квітня, 2024 р., 10:02
Відповідно пунктів 13-2 - 13-4 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 332 від 20 березня 2022 р. застосовуються тільки для продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися (повторно перемістилися) з 1 січня 2022 р. з територій, включених до переліку територій, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації, а отже мешканці пошкодженого багатоповерхового житлового будинку в смт. Сергіївка не відповідають критеріям, зазначеним у даних пунктах, а саме:
09 Квітня, 2024 р., 14:50
Війна, розпочата російською федерацією, змусила багатьох українців залишити свої домівки, рятуючись від ворожих обстрілів або окупації. Кількість тих, хто з 2022 р. став внутрішньо переміщеною особою, або повторно перемістився, сягнула 3,5 млн. В цілому на сьогодні, з урахуванням тих ВПО, які перемістилися після 2014 року, в Україні нараховується 4,9 млн ВПО.
09 Квітня, 2024 р., 14:50
Два роки повномасштабної війни держава фінансово підтримує громадян, які були змушені залишити свої домівки і стали внутрішньо переміщеними особами. Виплата на проживання допомагає людині не залишитись сам на сам із своїми проблемами, пройти складний період пошуку житла, роботи, облаштування в новій громаді. Так, наприклад, родина з чоловіка і жінки з двома дітьми отримує щомісяця 10 тис. грн. допомоги на проживання від держави.
09 Квітня, 2024 р., 14:48
У застосунку можна оформити довідку ВПО, а також грошову допомогу одразу на всю сім’ю.
05 Лютого, 2024 р., 14:39
Кому виплати будуть продовжені автоматично? Хто матиме подати заяву для продовження виплат? На скільки продовжать виплати та за яких умов? Відповіді на всі ці запитання знайдете у нашій інфографіці.
10 Листопада, 2023 р., 13:51
Як внутрішньо переміщеним особам знайти роботу?
30 Жовтня, 2023 р., 14:12
В середу, 1 листопада 2023 року, в приміщенні Сергіївської селищної ради, об 11 годині відбудеться зустріч з представниками міжнародної організації IRS (міжнародний комітет порятунку) в форматі фокус - групи, щодо доступу до основних послуг та актуальних потреб ВПО. Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб прийняти участь в зустрічі!