25 Листопада, 2022 р., 10:48
Хвороби – це одна з головніших проблем, яка виникає при вирощуванні хризантем. Серед них – і біла іржа. Її шкідливість пов’язана з втратою декоративних якостей квітів за слабкого ураження рослин, а за сильного – загибелі самих рослин за короткий проміжок часу (особливо в теплицях). Адже ця карантинна хвороба, яка швидко поширилась країнами Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки, Австралії, на даний час вважається небезпечною хворобою в розсадниках, іноді викликає повну втрату хризантем у теплицях. В Україні біла іржа хризантем вперше була зареєстрована в 1997 році в Закарпатській області. Слід зазначити, що ефективність боротьби з хворобою залежить, в першу чергу, від свідомості та поінформованості громадян.
10 Листопада, 2022 р., 15:10
З метою поширення інформації та формування спільного розуміння вимог законодавства, Держпраці продовжує цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавлять теми трудових відносин, здоров’я і безпеки на роботі.
06 Жовтня, 2022 р., 10:56
Комунальне підприємство «Курорт – Сервіс» Сергіївської селищної ради здійснює добір кадрів на заміщення наступних посад:
31 Серпня, 2022 р., 19:02
01 вересня 2022 року об 14 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної ради  має відбутись засідання виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, на якому планується розглянути питання щодо:
30 Серпня, 2022 р., 12:17
3 вересня 2022 року у місті Кілія, Одеської області відбудеться зустріч бджолярів Одещини, на якій буде розглянуто ряд важливих питань, які допоможуть пасічникам в їх нелегкій справі.
23 Серпня, 2022 р., 08:39
Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  проводить сеанси прямого телефонного зв’язку:
25 Липня, 2022 р., 11:29
За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) № 2022.4027- fup 10 виявлено етиленоксид у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції (виробник: Haagen-Dazs, France) до України (оптовий продавець: ТОВ «Сільпо Фуд», вул. Гоголівська, 1 а, с. Квітневе, Київська область, 074081).
30 Червня, 2022 р., 12:44
01 липня  2022 року об 11 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної ради  має відбутись позачергове  засідання виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, на якому планується розглянути питання щодо:
28 Червня, 2022 р., 17:05
Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   29 та 30 червня 2022 року проводить сеанси прямого телефонного зв’язку на теми: