25 Липня, 2024 р., 15:54
23 липня 2024 року для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області було проведено  «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу пробації».
25 Липня, 2024 р., 15:49
28 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з гепатитами.
24 Липня, 2024 р., 15:34
З 2021 року в українському календарі з’явилася ще одна важлива дата — День Української Державності. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ. Минулі роки День Української Державності відзначали 28 липня, але з переходом на новоюліанський календар свято було перенесено на 15 липня. День Державності України пов’язаний з Днем Хрещення Київської Русі, який відзначається разом зі святом Рівноапостольного князя Володимира Великого.
24 Липня, 2024 р., 09:08
Влітку збільшується ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб. Адже спека створює ідеальні умови для розмноження збудників, що викликають захворювання на кишкові інфекції. Успіх боротьби за зниження захворюваності на кишкові інфекції багато в чому залежить від того, наскільки обізнане населення з причинами виникнення та поширення цих захворювань.
23 Липня, 2024 р., 13:13
Ви представляєте українського виробника? Кожен український виробник може нанести логотип «Зроблено в Україні» на свій товар. Не завжди покупець розуміє, що той чи інший продукт виготовлений саме в Україні. Назва бренду, пакування, дизайн можуть дезорієнтувати споживача, тому й створили універсальне лого для позначки товарів, виготовлених в Україні.
23 Липня, 2024 р., 13:12
23 липня 2024 року в приміщенні Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу пробації.
23 Липня, 2024 р., 09:19
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).
22 Липня, 2024 р., 08:50
Маєш бізнес-ідею або вже на старті власної справи? Приєднуйся до Бізнес центру для жінок та зможеш отримати: