Шеринг документів Дія QR

Дата: 06.10.2023 11:47

Фото без описуШеринг документів – це можливість ділитися електронною копією документів через застосунок ДІЯ для отримання адміністративних послуг та ідентифікації своєї особистості у ЦНАП.

Щоб надіслати копії цифрових документів з Дії, відскануйте спеціальний QR-код, наданий адміністратором ЦНАП та підтвердіть запит на передачу документів. Цифрова копія документа буде надіслана до інформаційної системи ЦНАПу. Наразі у відділі "Центрі надання адміністративних послуг" Сергіївської селищної ради через шеринг QR можна поділитися копіями наступних документів:

• Біометричні паспорти: ID-картка, закордонний паспорт
  • Картка платника податків
  • Довідка ВПО
  • Свідоцтво про народження дитини
  • Посвідчення водія
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  • Студентський квиток

УВАГА! Паспорти-книжечки зразка 1994 року та небіометричні закордонні паспорти, видані до 2015 року, не відображаються в Дії.

Як відбувається шеринг онлайн?

Користувач може поділитися цифровою копією зі смартфона чи комп’ютера.

• Зі смартфона: клієнт на сайті або в мобільному застосунку натискає на кнопку, щоб поділитися копією документа.
  • Через термінал або вебсайт: клієнт натискає на кнопку та сканує смартфоном QR-код на екрані, щоб поділитися копією документа.
  • Сервер організації надсилає код на сервер ДП «ДІЯ» спеціальним запитом.
  • Клієнту надходить запит на надання копій цифрових документів.
  • Клієнт підтверджує передачу документів за допомогою Дія.Підпису, фотоверифікації та вводу 5-значного пароля. На копію накладається підпис ДП «ДІЯ».
  • У разі успішного накладення підпису копії документів будуть надіслані в систему організації.
  • Система організації отримує сформовані цифрові копії у форматі підписаного pdf та метаданих (json).