ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!!!

Дата: 15.07.2021 14:36

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області Інформує: в рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік Держпраці за участі представниківзаінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року проводилась національна інформаційно -роз’яснювальна компанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.

З 01.07.2021 проводиться інспекційна компанія з питань виявлення неоформленних трудових відносин у суб'єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

При інспекційному відвідуванні, у разі виявленні неоформлених трудових відносин будуть застосовані фінансові санкції до несумлінних роботодавців.