Селищною радою подано документи для участі у конкурсі в Програмі EGAP

Дата: 28.07.2021 15:00

З метою запровадження сучасних інформаційних технологій, інструментів електронного урядування та електронної демократії задля покращення якості роботи Сергіївської селищної ради, зокрема з надання публічних послуг, удосконалення комунікації з громадою, зниження рівня корупції та покращення доступу громадян до інформації про діяльність селищної ради та комунальних підприємств, закладів та установ, 27 липня поточного року селищна рада направила необхідні документи для участі в  конкурсному відборі пілотних територіальних громад в рамках  Програми EGAP у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській Одеській та Луганській областях.

Конкурс триває в межах Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Більш детально про Програму EGAP.