Конкурс на заміщення посад. Прийом документів до 22 серпня 2021 року

Дата: 29.07.2021 14:21

Фото без описуСергіївська селищна рада  Білгород - Дністровського району Одеської області оголошує  конкурсний відбір на заміщення вакантних посад:

-  головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту;

- головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту.

- спеціаліста І категорії сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеню спеціаліста, магістр, без вимог до стажу роботи.

Загальні вимоги до всіх кандидатів: громадянство України; знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; вільне володіння державною мовою; володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері; вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування встановлений Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу в газеті «Слово Приднестровья» за адресою: Сергіївська селищна рада, вул. Гагаріна, 3 смт. Сергіївка.

Відповідне оголошення  оприлюднено в газеті «Слово Приднестровья» №28 від  22 липня 2021 року.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають відповідну заяву про участь у конкурсі, до якої додається:

• заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, в т.ч. автобіографія;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • документи про вищу освіту;
  • документ, який підтверджує вивчення української мови, як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • інформація про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
  • копію паспорта з пред’явленням оригіналу;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера з пред’явленням оригіналу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) з пред’явленням оригіналу;
  • копію трудової книжки.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за адресою: Сергіївська селищна рада, вул. Гагаріна, 3 смт. Сергіївка.

Документи для участі в конкурсі подаються особисто за пред’явленням паспорту до Сергіївської селищної  ради за вище вказаною адресою до  22 серпня 2021 року.