Конкурс на заміщення вакантної посади. Прийом документів до 05 вересня 2021 року

Дата: 09.08.2021 16:35

Фото без описуОголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу організаційної роботи та діловодства.

Вимоги до кандидата:

1.    Громадянство України.

2.    Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, за спеціальністю відповідного спрямування - інженерія програмного забезпечення, комп’ютерно-інтегровані технології, тощо; досвід  роботи у сфері програмного забезпечення та супроводження інформаційних систем.

3.    Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері на рівні цифрової грамотності «Високий С1».

4.    Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою.

5.    Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство.

6.    Вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування встановлений Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).

Особи, які претендують на зайняття вказаних посад, подають наступні документи:

?        заяву про участь у конкурсі;

?        копію паспорту громадянина України з пред'явленням оригіналу;

?        копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків;

?        заповнену особу картку  (форма П – 2 ДС) в т.ч. автобіографію;

?        дві фотокартки розміром 4х6 см;

?        копії документів про освіту;

?        копію документу, який підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

?        копію трудової книжки;

?        копію військового квітка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) з пред'явленням оригіналу;

?        декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію  про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за 2020 рік (подається до Єдиного державного реєстру на сайті НАЗК);

?        копію електронного сертифіката, який засвідчує проходження тестування на національній онлайн – платформі Дія. Цифрова освіта.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається та документи подаються за адресою:  вул. Гагаріна, 3 смт. Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Сергіївська селищна рада.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу в газеті «Слово Приднестровья» за адресою: Сергіївська селищна рада, вул. Гагаріна, 3 смт. Сергіївка.

Відповідне оголошення  оприлюднено в газеті «Слово Приднестровья» № 30 від  05 серпня 2021 року.

Документи для участі в конкурсі подаються особисто за пред’явленням паспорту до Сергіївської селищної  ради за вище вказаною адресою до  5 вересня 2021 року.