НОВИЙ АВТОБУС ОТРИМАНО!

Дата: 20.08.2021 12:02

Фото без описуСьогодні,  20  серпня, Сергіївська селищна рада  отримала новий шкільний автобус, який було придбано на умовах співфінансування спільно з Одеською обласною адміністрацією.

В урочистій обстановці губернатор області Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко,  директор Департаменту освіти Олександр Лончак  передали ключі від шкільних автобусів представникам громад області.  Ключі   від автобусу Сергіївської громади прийняли селищний голова Чередниченко Анатолій Григорович та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Осадчук Тетяна Марківна.

На маршрут  автобус вийде після проведення державної реєстрації транспортного засобу за громадою.