До уваги осіб, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 30.08.2021 12:15

Фото без описуЗ 1 жовтня по 31 грудня 2021 року, відповідно до  пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  виконавчий комітет Сергіївської селищної ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

У зв’язку з цим, прохання подати до відділу соціальної політики при виконавчому комітеті  Сергіївської селищної ради наступні документи:

1. Довідку про склад сім’ї;
  2. Довідки про реєстрацію місця проживання особи (на кожного члена сім’ї) за формою встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затвердженим постановою КМУ від 02.06.2016 р. №207;
  3. Довідки про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи;
  4. Довідки з місця працевлаштування (на всіх працездатних членів сім’ї);
  5. Копії паспортів повнолітніх членів сім’ї;
  6. Копії свідоцтва про народження неповнолітніх членів сім’ї;
  7. Копії свідоцтва про одруження (розлучення);
  8. Документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копію ордеру на займане приміщення або копію свідоцтва про право власності на житло або копію договору оренди житла;
  9. Витяги на всіх членів сімї про наявність/відсутність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову (на кожного члена сім’ї);
  10. копії документів, які надають право на пільги (за наявності);
  11. матеріали обстеження житлових умов (акт депутата);
  12. інші документи, що підтверджують зміни (за необхідності).

У разі не надання вищезазначених документів для оновлення облікових даних осіб,  які перебувають на квартирного обліку для  поліпшення житлових умов,  на розгляд виконавчого комітету Сергіївської селищної  ради буде винесено питання про зняття з квартирного обліку як таких, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов (відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов).

Прийом документів проводиться відділом соціальної політики  Сергіївській селищної ради (вул. Гагаріна,3, смт Сергіївка, Білгород-Дністровський р-н).

Дні прийому (крім вихідних та святкових днів):

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,

п’ятниця з 8.00 до 15.45,

перерва з 12.00 до 13.00.