До уваги суб’єктів малого підприємництва! Програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Дата: 10.09.2021 09:53

Фото без опису    ЗА ПРОГРАМОЮ ДОСТУПНИХ КРЕДИТІВ 5-7-9%

БІЗНЕСУ ВЖЕ ВИДАНО КРЕДИТІВ НА 59,5 МЛРД.ГРН.

Від старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” банки-учасники видали 22 549 кредитів на загальну суму 59,5 млрд. грн.                                                    З них 20,9 млрд. грн. – рефінансування попередньо отриманих позик, 7,1 млрд. грн. підприємці отримали на капітальні інвестиції та 31,5 млрд. грн. – в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (45%), торгівлі та виробництва (25%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

З 23.08.2021 по 30.08.2021 банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 220  договорів на суму 607,8 млн. грн. Зокрема, майже 497 млн. грн. від загальної суми укладених угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%, а 90,3 млн. грн. – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.

Наразі Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 37 банками: Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, Банк Львів, Банк ПУМБ, Банк Альянс, Райффайзен Аваль, ТАС Комбанк, Банк Восток,  Кредо Банк, Банк Глобус, Альфа Банк, Полікомбанк, Мегабанк, Креді Агріколь, Кредит Вест банк, ОТП Банк, Агропросперіс Банк, Прокредіт Банк, Акордбанк, Банк Український капітал, МТБ Банк, Піреус Банк, Асвіо Банк, АТ КІБ, МетаБанк, Банк Південний, Радабанк, Банк Кредит Дніпро, Міжнародний інвестиційний банк, Укрсиббанк, Правекс банк, Альтбанк, Скай Банк, Полтава-Банк, КРИСТАЛБАНК.

Докладніше про те, як приєднатися до Програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3rfPmX7

Інформує Білгород-Дністровський

міськрайонний центр зайнятості