В ОДЕСІ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЄКТ БУДІВНИЦТВА МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ ДНІСТРОВСЬКИЙ ЛИМАН

Дата: 22.09.2021 09:19

В рамках «Оdesa 5Т Investment Promotion Forum» представлено масштабний інвестиційний проєкт з будівництва, на концесійних засадах, автомобільної дороги державного значення Одеса-Рені з мостовим переходом через Дністровський лиман.

За словами радника голови Одеської ОДА, координатора та члена авторської групи з програми будівництва концесійної дороги Одеса-Рені Олександра Степанова, даний проєкт передбачає будівництво нової дороги, протяжністю 295 кілометрів, у тому числі і будівництво мосту через Дністровський лиман довжиною 5,7 кілометрів.

Деталі – у відеосюжеті телеканалу «ГЛАС», розміщений на офіційному веб-сайті Одеської обласної державної адміністрації.