Про проведення конкурсу на вакантну посаду керівника Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою

Дата: 26.10.2021 21:04

Фото без описуВідділ освіти, культури, молоді та спорту  Сергіївської селищної ради  відповідно до наказу від 19.10.2021 р. № 137-ос «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою, Білгород -Дністровського району Одеської області», що знаходиться за адресою: 67792, Одеська  область, Білгород- Дністровський  район, смт Сергіївка, вул. Шкільна, 3.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Білгород-Дністровського району Одеської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі до відділу освіти, культури,молоді та спорту  Сергіївської селищної ради за адресою: вул. Гагаріна 3, смт Сергіївка, Білгород -Дністровського р-ну, Одеської обл., 67780 подаються такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • резюме ;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист;
  • інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів – протягом 20 днів з моменту публікації оголошення.

Документи про участь у конкурсі приймаються у відділі освіти, культури, молоді та спорту Сергіївської селищної ради.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Сергіївської селищної  ради  Білгород -Дністровського району Одеської області  за адресою: вул. Гагаріна 3 , смт Сергіївка, Білгород -Дністровський р-н., Одеська обл., 67780 – 22.11. 2021  о  10.00 год.