Одягаємо дітей до зими!

Дата: 02.11.2021 18:02

За рахунок коштів Сергіївської територіальної громади в рамках проведення профілактичного рейду «Урок»  діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали цінні подарунки, а саме зимовий  одяг.

Заступник Сергіївського селищного голови Тетяна Сибірцева та начальник служби у справах дітей Наталя Заєвлошина вручили зимові речі дітям та їх батькам.

Така зустріч пройшли в рамках реалізації  Програми "Забезпечення прав дітей Сергіївської територіальної громади на  2021-2022 роки".

Одним з пріоритетів цієї Програми є матеріальна допомога у натуральному вираженні дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, для вирішення нагальних потреб сімей, захисту прав та законних інтересів дітей.

Всього подарунки від селищного голови, на придбання яких з селищного бюджету виділено 21 600, 00 грн., отримали 11 дітей.