ПИТАННЯ СТАБІЛЬНОГО ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ НА КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА ОДЕСЬКОЇ ОДА

Дата: 09.11.2021 09:24

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів робочу планову нараду з питань забезпечення стабільного енергопостачання населених пунктів, підприємств та установ Одеської області, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, представники енергопостачальної компанії та оператора розподільчих мереж в регіоні АТ “ДТЕК “Одеські електромережі”.

Під час наради обговорили стан забезпечення постачальниками електричної енергії послуг для бюджетних установ та організацій.

«За прогнозами наближається зниження температурних показників. І наше головне завдання – забезпечити надійне електропостачання регіону в осінньо-зимовий період, в тому числі для соціально важливих об’єктів критичної інфраструктури” – зазначив голова Одеської ОДА.

За результатами обговорення учасники наради напрацювали спільні пропозиції щодо недопущення обмеження в їх енергозабезпеченні під час осінньо-зимового періоду.