Про роботу ЦНАПу напередодні Нового року та різдвяних свят

Дата: 30.12.2021 08:00

Звертаємо увагу, що у зв’язку з святковими днями прийом суб’єктів звернень з питань надання адміністративних послуг 31 грудня 2021р. та 06 січня 2022р. проводиться у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Сергіївської селищної ради з 8:30 год. до 14:30 год.

Нагадуємо, що першим робочим днем у 2022 році Центру надання адміністративних послуг є 04 січня 2022р.

Шановні наші відвідувачі Центру надання адміністративних послуг, колеги та мешканці громади!

З нагоди прийдешніх свят прийміть найщиріші наші привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо вам міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік нехай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове надихає серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягненнь, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у вашій оселі!

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Відділ ЦНАП