Дата: 16.02.2022 08:59

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ

Сергіївської територіальної громади

Виконавчий комітет Сергіївської селищної ради оголошує про проведення конкурсу з призначення управителя групи багатоквартирних будинків Сергіївської територіальної громади, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком:

Конкурсна документація для участі надається учасникам конкурсу на підставі заяви наручно; засобами електронного зв’язку або укрпошти (за бажанням учасника вказаним у заяві).

Для подання заяви звертатися за адресою: 67780, Одеська обл., місто Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3.

Інформація для довідок: (04849) 3-58-53, https://sergiivka-gromada.gov.ua/,

e-mail: sergeevkaotg@gmail.com

Уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Секретар конкурсної комісії – Мінчев В.О. – головний спеціаліст відділу юридичної роботи.